Hayvan beslenmesi sadece makina, ekipman ve teknolojiden ibaret bir konu değildir.

Aynı zamanda çok ciddi tecrübe ve birikim gerektiren bir uzmanlık alanıdır.

 

Biz, uzunca bir süredir dünyanın önde gelen evcil hayvan besleme uzmanlarından Hermann Bourgeois ile birlikte çalışıyoruz. Aynı zamanda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden Doç Dr. Özcan Cengiz hocamız da fabrikamızın danışmanlığını yapmaktadır.

 

Hermann Bourgeois ve Doç. Dr. Özcan Cengiz birlikte bütün formüllerimizi hazırlarlar ayrıca düzenli aralıklarla fabrikadaki üretim süreçlerini ve laboratuvar aşamalarını kontrol ederler.

DVM Hermann Bourgeois

Ürün Danışmanı

Doç. Dr. Özcan CENGİZ

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi

Hayvan Besleme ve Beslenme Hast. Anabilim Dalı

Profesyonel rasyon programları kullanılarak bilgisayar ortamında gerçekleştirilen formülasyon çalışmaları, en güncel bilimsel veriler kullanılarak, petfood sektöründeki dünya trendlerinin (yurtdışı pet fuar, pet food forum organizasyonları) ışığında yürütülmektedir.

Böylelikle üretimimiz dünyada kedi ve köpeklerin beslenme gereksinimlerinin bildirildiği standartları ortaya koyan AAFCO (American Association of Feed Control Officials), FEDIAF (European Pet Food Industry Federation) ve NRC (National Research Councill) 'ye uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda hammaddelerde yapılan analiz sonuçlarını temel alan formül ve ürün tasarım çalışmaları, özenle ve tüm detayları ile Adnan Menderes Üniversitesi, Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi, hayvan beslenme uzmanı Doç. Dr. Özcan Cengiz ve Veteriner Hekim Hermann Bourgeois tarafından akademik ve bilimsel yöntemlere uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

HAYVAN BESLENMESİ SADECE MAKİNA,

EKİPMAN VE TEKNOLOJİDEN İBARET

BİR KONU DEĞİLDİR.

Biz, uzunca bir süredir dünyanın önde gelen evcil hayvan besleme uzmanlarından Hermann Bourgeois ile birlikte çalışıyoruz.

Aynı zamanda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden Doç Dr. Özcan Cengiz hocamız da

fabrikamızın danışmanlığını yapmaktadır.

DANIŞMANLARIMIZ

TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN

Her Hakkı Saklıdır. © 2009–2017 Lider Pet Food.